Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
8,8 Výborné 5 recenzí

Istrie a Plitvická jezera

RABAC • ROVINJ • MOTOVUN • POREČ • OPATIJA • RIJEKA • LABIN • OSTROV CRES • PLITVICKÁ JEZERA

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 000 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Ponávací zájezdy 2019 delší než dva dny mimo exotiky. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 000 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory nad 60 let je 5% ze základní ceny, max. 2 000 Kč/os., platí na zájezdy do 30.6.2019 a po 1.9.2019. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
pokoj parková strana, balkon Na osobu / Na zájezd 380
pokoj mořská strana, balkon Na osobu / Na zájezd 700
+ Kompletní tabulka katalogových cen
Konečné ceny včetně poplatků
Cena
termín polopenze
06.09.2019 - 15.09.2019 11 990,-
Základní informace k poznávacím zájezdům najdete zde.

Program zájezdu

1. den:

Večer odjezd z Brna (nástupní místa: Žďár nad Sázavou 300 Kč, Zlín 400 Kč, Přerov 350 Kč, Olomouc 350 Kč, Prostějov 300 Kč, Vyškov 200 Kč, Ostrava 500 Kč, Frýdek-Místek 500 Kč, Nový Jičín 500 Kč, Hranice na Moravě 500 Kč, Hradec Králové 400 Kč, Svitavy 300 Kč, Praha 400 Kč, Jihlava 300 Kč, Velké Meziříčí 300 Kč.) Cesta přes noc do Chorvatska.

2. den

Ráno příjezd do Poreče, přístavního města, ležícího na západním pobřeží Istrie, které má tisíciletou historii, původně jako římská kolonie. Procházka okolo moře v části Plava Laguna, kde budeme ubytováni, poznávání okolních pláží a borovicových lesů, které se táhnou až k moři. Ubytování, odpočinek a koupání.

3. den:

Volný den v Poreči – koupání, odpočinek, procházky po okolí.

4. den:

Celodenní výlet po Istrijském poloostrově: Rovinj - město označované za nejhezčí na Istrii, město umělců s historickou zástavbou a známou dominatou - chrámem sv. Eufemie, ke kterému vede ulice umělců. Dále Motovun - opevněné městečko na kopci nad řekou Mirnou a průjezd kolem Limského zálivu dlouhého 9km mezi Vrsarem a Rovinjí. Má vzhled kaňonu a jeho strany se na pevnině zvedají až do výšky 150 m. Návštěva lázeňského města Poreč se spoustou architektonických památek, z nichž nejdůležitější je Eufrasiova bazilika, jejíž stavbu zahájil už v 6. století biskup Eufrasius a která je vyhlášena památkou UNESCO.

5. den:

Celodenní výlet, navštívíme Opatii - lázeňské město s tradicí z dob Rakouska-Uherska, procházka po promenádě s nádhernými paláci, hotely i lázeňskými domy. Dále přejedeme do hlavního centra této oblasti, do Rijeky, největšího přístavu Chorvatska. Projdeme se kolem přístavu i centrem starého města - po hlavní třídě Corso k městské bráně Morska vrata k Dómu Nanebevzetí Panny Marie. Z Titova náměstí pak vystoupáme po 357 trsatských schodech k hradu Trsat, postavenému na místě někdejší římské pevnosti a k františkánskému klášteru, odkud se nám otevře krásný výhled na město i pobřeží. Na závěr výletu navštívíme Labin -historické město, které dominuje zátoce u Rabace, jedná se o nejzachovalejší město ilirského typu s benátskou architekturou.

6. den:

Pobyt v Poreči s ideálními podmínkami pro koupání a odpočinek. Fakultativně výlet lodí na ostrov Cres: odjezd do Rabace na východní pořeží, Istrie, plavba na pláž Dragozetiči na ostrově Cres s krásným koupáním, poté oběd na lodi - ryba nebo maso na grilu, chorvatské víno, nápoje. Podél ostrova Cres přijedeme do jeho hlavního města Cres nazývaného "malé Benátky". Projdeme si tímto městem s přístavem přímo uprostřed náměstí, s domy i paláci s velmi významným benátským vlivem, františkánským klášterem s kostelem i mnoha romantickými zákoutími. Po prohlídce města volno k posezením v některé z mnoha kaváren či cukráren kolem přístavu. Přeprava zpět lodí do Rabace a následně do Poreče.

7. den:

Odpočinek, koupání.

8. den:

Celodenní výlet autobusem do unikátní přírodní rezervace a národního parku Plitvická jezera chráněného záštitou UNESCO. Projdete se rozsáhlým areálem ležícím uprostřed zalesněné hornaté krajiny se stupňovitě umístěnými 16 jezery a jezírky s křišťálově čistou vodou. Nebude chybět ani projížďka lodí po jednom z jezer a pozorování řady kaskád a vodopádů spojujících jednotlivá jezera. Večer návrat do hotelu.

9. den:

Dopoledne volno, v pozdním odpoledni odjezd zpět do ČR.

10. den:

Ráno návrat do Brna a dalších nástupních míst.

Podrobné informace

Cena zahrnuje

• dopravu autobusem s klimatizací
• 7x ubytování v Poreči, dvoulůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením
• 7x polopenze formou švédských stolů
• výlety dle programu
• služby průvodce

Příplatky

Výlet na ostrov Cres 1.600 Kč/os.
Pokoj s balkonem, parková strana 380 Kč/os.
Pokoj s balkonem, mořská strana 700 Kč/os.
Jednolůžkový pokoj 5.600 Kč
Předpokládaná částka na vstupy 180 HRK.

Ohlasy zákazníků

Dopis doručen: 3.7.1997
Dovolte nám v krátkosti pár slov a trochu toho co máme na srdci. Přejdeme hned k věci. S Vaší CK jsme letost navšívili kásnou zemi Chorvatsko, ubytování Rabac. Dovolenou jsme si sjednali prostřednictvím CK Maria Tour Prostějov. Chtěli bychom vám touto cestou moc poděkovat a říci Vám, že naše dovolená s vámi se nám moc vydařila a my byli maximálně spokojeni. Víme, že hodně dělá to jakou si dovolenou sám udělá, takovou ji má. Hodně záleží na počasí. Ale celou náladu a atmosféru ještě umocní to, když po organizační stránce vše vyjde. Opravud nástup v Brně sjednán na jedničku, řidiči ochotní a tolerantní, dodržen čas jízdy na 100%, ubytování se nám moc líbilo, ochota tamního obyvatelstva byla překvapující. No a Vaše delegátka CK paní ing. Horáková velice ochotná, lidská a příjemná. Takže z naší strany celková spokojenost. A proto jsme se rozhodli, že Vám alespoň touto formou velice poděkujeme. A moc se těšíme na další zájezdy, které budeou organizačně velice dobře povedené. Moc děkujeme a těšíme se na další dovolenou s Vámi, manželé Petyrkovi

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel 8,2 Strava 9,2 Delegát 9,6 Doprava 8,2

Marcela Heczková - Istrie a Plitvická jezera (08.09.2017 - 17.09.2017)
Hodnoceno: 22.09.2017

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 10

Byla jsem velmi spokojená ,strava výborná , ubytování čisté a dostačující ,skvělá paní delegátka Daša Mohorovič , doprava super . Budu se těšit na další dovolenou s CK EMMA .

Jarmila Mikulcová - Istrie a Plitvická jezera (01.09.2017 - 10.09.2017)
Hodnoceno: 18.09.2017

Hotel 5 Strava 9 Delegát 10 Doprava 9

Zájezd se mi velmi líbil, se službami jsem byla spokojena. Snad jen ubytování bylo poněkud skromnější, ale to jsem předpokládala, nepřiplatila jsem si za balkónek a tak jsme měly s kamarádkou trochu problém se sušením mokrých věcí. Nejlépe hodnotím asi paní Dašu, která je opravdu ta správná osoba na svém místě, její průvdcovství bylo velmi profesionální a přitom milé a vstřícné. Díky ní jsem se dozvěděla spoustu zajímavých věcí o životě v Chorvatsku, které mi při předchozích návštěvách většinou unikly. Děkuji za pěkné zážitky!

František Havlíček - Istrie a Plitvická jezera (09.06.2017 - 18.06.2017)
Hodnoceno: 03.09.2017

Hotel 10 Strava 10 Delegát 10 Doprava 8

Vážení, byli jsme spokojeni se vším, hlavně delegátka p. Mohorovič se nám věnovala nad rámec svých povinností. Pouze doprava tam byla vzhledem k rozvozu delší, ale zpět o.k., s tím se musí počítat.Rádi bychom příští rok jeli do Mariny znovu, protože bylo o nás dobře postaráno i Emmou.

Marek Linert - Istrie a Plitvická jezera (02.06.2017 - 11.06.2017)
Hodnoceno: 01.09.2017

Hotel 7 Strava 7 Delegát 8 Doprava 5

Marie Petláková - Istrie a Plitvická jezera (02.09.2016 - 11.09.2016)
Hodnoceno: 25.09.2016

Hotel 9 Strava 10 Delegát 10 Doprava 9

Dobrý den,
děkujeme za krásný poznávací zájezd a jsme velice spokojeni, nemáme žádné námitky. Zvlášť chceme pochválit úžasnou průvodkyni paní Dášu Mohorovič a jedinečné stravování.
Ještě jednou srdečně děkujeme, Marie a Pavel Petlákovi.

Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení Další hodnocení

Video