Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
Popis destinace

Istrie (Chorvatsko) je největším jadranským poloostrovem o rozloze 3160 km2. Pro návštěvníky je atrakti vní díky kouzelné přírodě, členitému pobřeží s oblázkovými a přírodními skalnatými plážemi, které jsou lemované borovicemi a také díky křišťálově čistému moři. Po staletí se zde střetávaly různé civilizace, národy a s nimi i různé názory, kultury a lidové zvyky. Bohatá minulost je zde všudypřítomná. Najdeme zde místa, kde se jakoby zastavil čas, a která si zachovala téměř nedotčený středověký ráz. Historické paměti hodnosti ve městech a vesnicích podél pobřeží i ve vnitrozemí pak dokreslují celkový malebný ráz krajiny. O Istrii psali římští básníci i renesanční trubadúři, zmínky o ní najdeme v dílech Dante Aligieriho, Julese Verna či Jamese Joyce.

Ubytování - hotely

Letovisko Rabac

Hotel Mimosa**** Hotel se nachází v zátoce Maslinica, přímo naproti oblázkovo-písečné pláží. Hotel Mimosa nabízí širokou škálu zařízení a služeb: Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s možností až dvou přistýlek. Je možné si objednat dvoulůžkové pokoje s výhledem do ulice nebo pokoje směrem k moři s balkonem s možností jedné přistýlky pro dospělé nebo až dvou přistýlek pro děti.
Hotel Sanfior**** V okolí hotelu jsou krásné oblázkové pláže s průzračnou vodou a borovicovými lesíky, které zajišťují chládek a stín. V základní ceně jsou dvoulůžkové pokoje bez přistýlky.
Komplex Miramar Allegro*** Návštěvníci zde ocení křišťálově čisté moře, výhled na Kvarnerský záliv i chládek a stín borovic. Standartní dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, klimatizací a televizí jsou pouze pro 2 osoby.


Letovisko Pula

Aparthotel Splendid*** Resort Splendid se nachází v oblasti Zlaté Stijene, jen 3 km od historického centra města Pula, na pobřeží s krásným výhledem. Ubytování je zajištěno v nově zrekonstruovaných apartmánech pro 2-4 osoby.


Letovisko Poreč

Hotel Delfin**
Hotel Delfín se nachází na slunném poloostrově, rozvětveném na několik křídel. Centrum města Poreč je vzdálené necelých pět kilometrů.

Řazení:     dle ceny,     termínu,     destinace
Hotel Splendid pohled

Aparthotel Splendid***

autokarem
Chorvatsko - Istrie - Pula
23.08. - 01.09. od 14 690,-
23.08. - 01.09. od 14 690,-
23.08. - 01.09. 15 490 ,- od 14 690,-
více termínů ...

Resort Splendid se nachází v oblasti Zlaté Stijene, jen 3 km od historického centra města Pula (Chorvatsko, Istrie), na ...

beze stravy polopenze
3. a 4. os. na přist. pobyt zdarma
Hotel Delfin - pohled

Hotel Delfin**

autokarem
Chorvatsko - Istrie - Poreč
30.08. - 08.09. 10 890 ,- od 8 990,-
31.08. - 07.09. 8 690 ,- od 6 790,-
více termínů ...

Hotel Delfín se nachází na slunném poloostrově, rozvětveném na několik křídel. Centrum města Poreč (Chorvatsko, Istrie) ...

Last minute
polopenze
1. dítě na přist. pobyt zdarma do: 12 let1. dítě na přist. pobyt zdarma do - duplikát: 12 let
Hotel Mimosa - Rabac - Chorvatsko

Hotel Mimosa****

autokarem
Chorvatsko - Istrie - Rabac
23.08. - 01.09. od 16 190,-
23.08. - 01.09. od 16 190,-
23.08. - 01.09. od 20 690,-
více termínů ...

Hotel se nachází v zátoce Maslinica, pouze pár minut chůze do centra městečka Rabac (Chorvatsko, Istrie), přímo naproti ...

polopenze light all inclusive
Nově zařazeno v naší nabídce !