Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy
Popis destinace

Dalmácie (Chorvatsko) je rozdělena do několika regionů. Do severní Dalmácie řadíme oblast okolo Zadaru a Šibeniku, oblast okolo Splitu tvoří střední Dalmácii a oblast kolem Dubrovníku jižní Dalmácii. Dalmácie byla od pradávna považována za nejkrásnější místo v středomoří, kam se jezdili rekreovat dokonce i římští císaři. To je dáno nejenom její výhodnou polohou a nádherným přírodním reliéfem, které vytvářejí úchvatná panorama tyrkysově průzračného moře, ze kterého se zvedají majestátné hřebeny hor, ale i bohatou kulturou místních lidí a pohodovou atmosférou, která zde panuje. Dalmácie nabízí také množství historických památek, některé jsou chráněny UNESCO (Diokleciánův palác ve Splitu, Trogir, Dubrovník) a přírodní krásy Dalmácie daly vzniknout několika národním a přírodním parkům, jako jsou Paklenica, Kornaty, Telašćica, Krka nebo Mljet.

Ubytování - hotely

Letovisko Hvar - Jelsa

Hotel Hvar*** - autobusem
Hotel Hvar*** - vlastní doprava Hotel Hvar se nachází v malebném městečku Jelsa na jednom z nejkrásnějších chorvatských ostrovů Hvar. Je obklopen olivovými háji a poskytuje nezapomenutelný výhled na zdejší levandulová a rozmarýnová pole a samozřejmě i na moře.

Nebyly nalezeny žádné zájezdy