Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotely Maslinica***

Vzdálenost na pláž

Hotely Maslinica leží v Maslinické zátoce v letovisku Rabac (Chorvatsko, Istrie). Jedná se o nově zrekonstruovaný komplex tzv. květinových hotelů – Mimosa, Hedera, Narcis nacházejících se na úbočí zeleného pahorku nad zátokou Maslinica cca 300 m od centra Rabacu. Komplex je vzdálen cca 100 m od písčito-oblázkové pláže s pozvolným vstupem do moře a disponuje společenskou místností, restaurací, taneční terasou, vnitřními (hotel Hedera) i vnějšími bazény. V blízkosti komplexu je možnost využití tenisových kurtů, minigolfu, hřiště na košíkovou. Je vhodný pro rekreaci rodin s dětmi i mládeže. Neplacené nehlídané parkoviště je u komplexu.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
Konstantní příplatky
pokoj mořská strana Na osobu / Na noc 150
pokoj mořská strana, balkon Na osobu / Na noc 225
pokoj mořská strana Na osobu / Na noc zdarma
pokoj mořská strana Na osobu / Na noc 75
pokoj mořská strana Na osobu / Na noc 75
pokoj mořská strana Na osobu / Na noc 75
pokoj mořská strana, balkon Na osobu / Na noc zdarma
pokoj mořská strana, balkon Na osobu / Na noc 112
pokoj mořská strana, balkon Na osobu / Na noc 112
pokoj mořská strana, balkon Na osobu / Na noc 112
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností jedné až dvou přistýlek s vlastním sociálním zařízením, telefonem, televizí. Většina pokojů je s možností balkonu nebo terasy. Za základní cenu jsou pokoje orientovány směrem k horám a příjezdové silnici a jsou bez balkonu, za příplatek je možné mít pokoj směrem k moři, případně i s balkonem. Za příplatek je možné zařídit i klimatizaci na pokoji.

Stravování

V ceně pobytu je zajištěna polopenze – snídaně a večeře formou bufetu, jeden nápoj k večeři je zdarma – voda, víno, pivo nebo džus. Za příplatek je možno mít i obědy.
Další možností je připlatit si ALL INCLUSIVE: snídaně, obědy i večeře formou bufetu, nápoje k jídlům (voda, víno, pivo, šťávy) zdarma, tea time, odpolední svačina, nealkoholické nápoje, víno a místní lihoviny zdarma v době od 11 do 22 hod.

Příplatky

obědy 2 100 Kč/os./ týden
all inclusive dospělý 3 500 Kč/os./ týden, 1. dítě do 7 let ZDARMA, 1. dítě 7-12 let a 2. dítě 2-12 let 1 750 Kč/týden

Doprava

Doprava do Rabace je vlastní nebo je zajištěna klimatizovaným autobusem. Odjezd autobusu je vždy v pátek večer z Brna a návrat je v neděli ráno do Brna. Za příplatek je možný nástup i v následujících nástupních místech: Praha (430), Hradec Králové (280), Holice (280), Pardubice (280), Chrudim (280), Vysoké Mýto (280), Ústí nad Orlicí (280), Litomyšl (280), Svitavy (280), Boskovice (230), Čáslav (280), Chotěboř (230), Havl. Brod (230), Humpolec (280), Jihlava (230), Žďár n.S. (180), Velká Bíteš (180), Třebíč (180), Velké Meziříčí (180), Rosice u Brna (130), Brno (0), Pohořelice (0), Mikulov (0), Opava (400), Krnov (400), Bruntál (400), Šternberk (330), Ostrava (330), Frýdek-Místek (330), Příbor (330), Nový Jičín (330), Hranice (330), Lipník n.B. (330), Olomouc (280), Prostějov (230), Vyškov (180), Přerov (330).
Pro všechny klienty přihlášené do 31.3.2009 nabízíme zajištění nástupů v mimobrněnských nástupních místech ZDARMA.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Rabac (Chorvatsko, Istrie)je nejznámějším rekreačním střediskem na východním pobřeží Istrijského poloostrova. Rozprostírá se na zalesněných svazích okolo malebné mořské zátoky. Původně malé rybářské městečko na poloviční cestě mezi Rijekou a Pulou je dnes jedním z nejvyhledávanějších letovisek s množstvím hotelů a kvalitních služeb. Křišťálově čistá voda s bílými oblázkovými plážemi, malé zátoky i údolí, bujná středozemní vegetace a vyjížďky rybářských a výletních lodí vytváří ideální prostředí pro odpočinek, koupání a dobrou zábavu. Vzdálenost z Brna je jen 700 km.

Fakultativní výlety

Projížďka na lodi: panoramatická projížďka podél pobřeží. cca 20 EUR
Rybí piknik na lodi: plavba lodí na ostrov Cres na pláž Dragozetiči (3/4 hod.), koupání, oběd na lodi. Plavba do města Cres (1,5 hod.), prohlídka města a osobní volno. Plavba zpět do Rabace (2 hod.). cca 30 EUR
Istratour: okruh po 3 nejnavštěvovanějších městech Istrie. Pula - nejcennější památky z doby římské. Poreč - lázeňské město s Eufraziovou bazilikou ze 6. st., památka Unesco. Rovijn - město umělců, považované za nejkrásnější město na Istrii. V porgramu je pravý sváteční istrijský oběd. Tato tři města - Pula, Poreč, Rovijn - můžete navštívit i jednotlivě v krátkých výletech. cca 45 EUR
Benátky: autobusem do Poreče nebo Rovinje, rychlou moderní klimatizovanou lodí do centra Benátek. Prohlídka nám. sv. Marka, Ponte Rialto. cca 70 EUR
Brijuni: autobusem do Rovinje, prohlídka. Rychlou moderní klimatizovanou lodí na ostrovy Brijuni. Prohlídka národního parku Brijuni vláčkem, návštěva Titovy vily. cca 65 EUR
Plitvická jezera: celodenní výlet do národního parku Plitvická jezera pod záštitou Unesco. cca 67 EUR
Postojna: návštěva světoznámých krasových jeskyní Postojanska jama. Uvnitř jeskyně se jede vláčkem. cca 45 EUR
Krk tour: návštěva románského města Krk, kláštera a muzea na ostrově Košljun, ochutnávka vína ve Vrbniku. V programu je i oběd. cca 55 EUR