Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Hotel Zora*** - vlastní doprava

Vzdálenost na pláž
Vzdálenost na pláž
35 m
, oblázková pláž
Klimatizace
TV
Lednice/minibar
WiFi
Sejf
Bazén venkovní
Bazén vnitřní

Hotel Zora se nachází na malebném poloostrově Raduca, který hojně pokrývá piniový háj. Nabízí malebný výhled na městečko Primošten(Dalmácie, Chorvatsko), od kterého je vzdálený pouhých 5 minut chůze. Samotný hotel se skládá z komplexu více budov, které jsou vzájemně propojeny. Najdeme zde restauraci s výhledem na moře, wellness boutique, nejrůznější druhy barů, směnárnu a mnoho dalších atrakcí. Hotel také nabízí venkovní i vnitřní bazén s mořskou vodou. Pláže v této destinaci jsou pokryté jemnými oblázky a nabízejí křišťálově čistou vodu. Jednou z nesporných výhod hotelu je blízkost vyhledávaných měst Split, Trogir a Šibenik. Všechny jsou v malé dojezdové vzdálenosti. Říčky, malebná údolí a ostrovy v okolí Primoštenu uspokojí i toho nejnáročnějšího turistu. Tento hotel doporučujeme cestovatelům i rodinám s dětmi.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup je 6% ze základní ceny do 28.2.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

 -
 -
Nahrávám…
Konstantní příplatky
Obědy Na osobu / Na zájezd 2100
+ Kompletní tabulka katalogových cen

1. dítě na přist. pobyt zdarma do
7 let

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěno ve dvoulůžkových pokojích s možností jedné přistýlky pro děti i dospělé. Pokoje mají klimatizaci, balkon a jsou vybaveny TV, fénem. Za příplatek je možné zajistit ledničku a trezor na recepci.

Stravování

Snídaně a večeře formou švédských stolů. Nápoje u večeří nejsou zahrnuty v ceně.

Cena zahrnuje

• ubytování s vyznačenou stravou • činnost stálého delegáta

Příplatky

• Oběd: 2 100 Kč/ os./týden • Dětská postýlka: 5 EUR/noc (platba na místě) • Parkování: 5 EUR/den (platba na místě) • Lednička: 5 EUR/den • Trezor: 3 EUR/ den (platba na místě) • Cena nezahrnuje pobytovou taxu: děti do 12 let zdarma, dítě 12–18 let 0,55 EUR/den, osoby od 18 let 1,10 EUR/den (platba na místě)

Doprava

Doprava do Chorvatska je vlastní.

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

Popis destinace

Primoštěn (Dalmácie, Chorvatsko) je malebná oblast, která se nachází na samém jihu severní Dalmácie. Pěstuje se zde v hojné míře vinná réva a olivovníky. Rozkládá se na dvou poloostrovech mezi zátokou Raduča a zátokou Luka Primošten. Dozajista vás na první pohled okouzlí množství malých a starobylých uliček, které vás zavedou rovnou do historického centra. Oblast dále nabízí množství krásných čistých pláží, skalnatých i písečných s pozvolným vstupem do vody. Primošten láká k navští vení národních parků, jako jsou například Krka nebo Kornati , které leží v dojezdové vzdálenosti . Dále určitě neopomeňte ochutnat místí speciality – ovčí sýr a sušené fí ky. V letních měsících se zde koná mnoho tradičních slavností a kulturních událostí .

Hotel Hvar*** - Chorvatsko, ostrov Hvar - Jelsa

Hotel Hvar***

vlastní doprava
all inclusive
First minute
od 8 451,-
1. dítě na přist. pobyt zdarma do: 12 let