Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Villa Ivona

Vzdálenost na pláž

Oblíbený rodinný penzion Villa Ivona je situován ve střední části Bašky Vody asi 400 m od centra a pláže. Součástí je pěkná terasa, bar, restaurace a internetový koutek (za poplatek). Provoz penzionu zajišťuje rodina majitele.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

K dispozici jsou pokoje pro 2 až 4 osoby se sprchou a WC, které jsou rozděleny do 3 kategorií podle vybavení: TYP A: třílůžkové pokoje, čtyřlůžkové pokoje – mají dvě dvoulůžkové ložnice s možností jedné přistýlky. Možnost využití ledničky na chodbě. TYP B: dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s balkonem. Většina balkonů orientována směrem k moři. Možnost využití ledničky na chodbě. TYP C: dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s možností jedné přistýlky s TV, lednicí a balkonem s výhledem na moře.

Stravování

V ceně pobytu je polopenze – servírované snídaně i večeře. U večeří je výběr ze dvou jídel.

Doprava

DOPRAVA DO DALMÁCIE: Vlastní nebo za příplatek 2 390 Kč přeprava klimatizovanýcm autobusem. Odjezd autobusu je vždy v pátek odpoledne z Brna a návrat je v neděli dopoledne do Brna. Za příplatek je možný nástup i v následujících nástupních místech: Hradec Králové (250), Pardubice (250), Chrudim (250), Havl. Brod (250), Jihlava (0), Žďár n. S. (150), Třebíč (0), Brno (0), Mikulov (0).

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

<
>
Popis destinace

Jedno z nejkrásnějších letovisek na Makarské riviéře se nachází asi 50 km jižně od Splitu. Z původně rybářské vesnice se stalo vyhledávané turistické centrum. Baška Voda nabízí mimořádně krásné pláže z jemných oblázků u křišťálově čistého Jadranu. Horský masív bílého pohoří Biokovo s nejvyšším vrcholem sv. Jure (1 762 m) vytváří skvělou kulisu ostrovu zeleně a malebnému zákoutí s turistickými bárkami. Atmosféře letoviska prospívá i kladný vztah místních obyvatel k českým turistům, jejich dobrosrdečnost a snaha o vytvoření nejlepších rekreačních podmínek.