Objednávka zájezdu

  1. Online přihlášení zájezdu zde na webu – Návod ZDE
  2. Telefonicky u cestovní kanceláře EMMA, Brno – tel. +420 542 214 343
  3. Osobně v prodejně cestovní kanceláře EMMA – Brno, Kozí 10
  4. U provizních prodejců cestovní kanceláře EMMA Brno

Proč právě s Emmou?

  • Tradice a zkušenost – již více než 20 let připravujeme zájezdy pro Vás - více informací ZDE
  • Kvalita a spokojenost – zaměřujeme se na střední a vyšší kategorii zajišťovaných služeb. Můžete si přečíst některé ohlasy našich zákazníků.
  • Stálá klientela – vážíme si stálých klientů, kteří se k nám vracejí a poskytujeme jim slevy
  • E-shop – na tomto webu si můžete zájezdy vybrat, zarezervovat, objednat i zaplatit
  • Online sleva – při přihlášení zájezdu online poskytujeme na vybrané zájezdy

Bungalovy Uranija

Vzdálenost na pláž

Oblíbený turistický komplex je situován v jižní části Baška Vody. Vzdálenost od krásné oblázkové pláže je asi 100 metrů, od centra Baška Vody asi 500 metrů. Bungalovy jsou volně rozmístěny v příjemném borovém háji, což vytváří ve dnech nejvyšších teplot příznivější ovzduší. Tato ubytovací kapacita patří mezi nejkrásnější na Makarské riviéře. Dovolenou zde ocení milovníci klidu a pohody. Ke kvalitě přispěje též minigolf, aperitiv bar, restaurace s vynikající kuchyní, jakož i ochotný a profesionální personál.

Příbuzné zájezdy

Termíny a ceny

Sleva za včasný nákup jsou 4% ze základní ceny do 31.3.2019, max. 2 500 Kč/os.
Sleva se vztahuje jen na zájezdy z katalogu Pobytové zájezdy 2019. Pokud se sleva na zájezd vztahuje, je již v tabulce odečtena.
Sleva pro stálé zákazníky je o 2% vyšší, max. výše slevy je 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.
Sleva pro seniory 55+ je 10% ze základní ceny, max. 2 500 Kč/os. Uplatňuje se zaškrtnutím slevy v objednávkovém formuláři.

- 
- 
Nahrávám…
+ Kompletní tabulka katalogových cen

Podrobné informace

Ubytování

Ubytování je zajištěno v kvalitních dvou a třílůžkových bungalovech s možností dětského lůžka pro děti do čtyř let s vlastním balkonem a sociálním zařízením.

Stravování

V ceně je zahrnuta polopenze, snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu (salát bufet). Stravování je podáváno v centrální restauraci uprostřed turistického komplexu.

Doprava

DOPRAVA DO DALMÁCIE: Vlastní nebo za příplatek 2 390 Kč přeprava klimatizovanýcm autobusem. Odjezd autobusu je vždy v pátek odpoledne z Brna a návrat je v neděli dopoledne do Brna. Za příplatek je možný nástup i v následujících nástupních místech: Hradec Králové (250), Pardubice (250), Chrudim (250), Havl. Brod (250), Jihlava (0), Žďár n. S. (150), Třebíč (0), Brno (0), Mikulov (0).

Recenze

Celkové hodnocení:
Hotel Strava Delegát Doprava

Recenze nejsou zatím k dispozici.

Mapa

Video

Destinace a fakultativní výlety

<
>
Popis destinace

Jedno z nejkrásnějších letovisek na Makarské riviéře se nachází asi 50 km jižně od Splitu. Z původně rybářské vesnice se stalo vyhledávané turistické centrum. Baška Voda nabízí mimořádně krásné pláže z jemných oblázků u křišťálově čistého Jadranu. Horský masív bílého pohoří Biokovo s nejvyšším vrcholem sv. Jure (1 762 m) vytváří skvělou kulisu ostrovu zeleně a malebnému zákoutí s turistickými bárkami. Atmosféře letoviska prospívá i kladný vztah místních obyvatel k českým turistům, jejich dobrosrdečnost a snaha o vytvoření nejlepších rekreačních podmínek.